Baby Tula Lite – Soar

Лесна и компактна за дома и во движење надвор

Основни карактеристики:

  • За деца од 5,4 до 13,6 kg телесна тежина
  • 2 положби на носење: напред на начин на кој детето со лицето е свртено према родителот и на грб
  • Оптимално ергономско позиционирање без потреба за дополнително прилагодување
  • Компактна носилка која може уредно да се собере и намести во торбичка
  • Лесен материјал кој брзо се суши. Носилката е изработена од Ripstop материјал, кој поради својата издржливост и пропустливост за воздух се користи за спортска облека и активности на отворено.

4,900 ден

2 in stock

Already Sold: 1 Available: 2
50

Description

ДИМЕНЗИИ:
Панел висина 38 cm и ширина 31 cm
Појас за струк 58,5 cm со можност за проширување до 145 cm
Тежина на носилката е само 0,5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baby Tula Lite – Soar”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Vendor Information

  • Vendor: oxymammy
  • 5.00 5.00 rating from 2 reviews