Doen Omni360-California Wildflowers

Најкористена Ergobaby носилка со практичен и удобен дизајн

Основни карактеристики:

  • Од новороденче до 20 kg (од 3,2  до 20 kg) телесна тежина
  • Сите 4 положби на носење: напред на начин на кој детето е со лицето према родителот, напред на начин на кој детето е со лицето према напред, на колк и на грб
  • Лумбална поддршка и рамени ремени кои можат да се прекрстат во X положба за долготрајна удобност при носење
  • Овозможува ергономска “M” положба на нозете на детето, со раширени колена и положба на `рбетот во облик на буквата “С”
  • Прилагодлива потпора за главата и вратот на детето
  • Качулка за приватност и заштита од сонце  (UPF 50+)
  • Вклучена торбичка во боја на носилката
  • 100% полиестер

Носилката расте со вашето дете, така што се подесува зависно од големината на вашето дете и положбата на носење.

12,900 ден

1 in stock

Already Sold: 0 Available: 1
0

Description

Limited edition

Doen колекција 2021, со нов летен дезен.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doen Omni360-California Wildflowers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Vendor Information

  • Vendor: oxymammy
  • No ratings found yet!