MODU Dreamer сет, жолт

Направете повеќе од 12 уникатни креации со најголемиот MODU сет!

Со овие креации децата можат да возат, да се лулаат, да се тркалаат, да скокаат, да се искачуваат и да балансираат!

Играта започнува веќе во процесот на градење и продолжува низ активна игра.

 

Содржина: 7 x коцки, 18 x спојувачи, 4 x ротирачки коцки, 4 x тркалца, 1 x книга со идеи

Елементи: вкупно 34
Креации: повеќе од 12
Возраст: 0 – 6 години
Материјал: EVA пена & ABS безбеден при допир со храна

Max. тежина на детето: 30 kg
Димензии на пакувањето: 70 x 40 x 20 cm
Тежина на пакувањето: 4,9 kg

14,770 ден

Out of stock

Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MODU Dreamer сет, жолт”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *