Корпа за новороденче-Ergobaby Metro Newborn Kit

Корпата за новороденче Ergobaby Metro Newborn Kit овозможува удобнo и потполно ергономско рамно легло за вашето новороденче.

  • Класичен стил и ергономска удобност во склоп на практичната и компактна Ergobaby Metro количка која лесно се собира
  • Единствена количка на пазарот која е признаена од страна на германската организација AGR како “производ кој е здрав за грб” (“Back Healthy”) за деца и родители
  • Плишана постава и повеќеслојна подлога
  • Голема настрешница која го штити детето од сонце и ветер
  • Подлогата/душекот може да се пере во машина за перење, а истиот е дизајниран за употреба во различни сезони: летната страна е направена од мрежеста ткаенина, а зимската е од топло руно.

Корпата за новороденче Metro Newborn Kit можете да ја подесите на количката Ergobaby Metro за само две минути.

6,980 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Корпа за новороденче-Ergobaby Metro Newborn Kit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *