Градник organic Carriwell беспрекорен за породилно и доење – дезен бел

  • мек на допир, дизајн кој обезбедува поддршка, удобност и форма.
  • исклучително дишлив материјал, совршен за потопло време.

2,340 ден

Опис

Градникот Carriwell Organic за трудници и доилки е направен од органски памук кој дише, што е поудобно во потоплите сезони од годината. Покрај тоа што е супер мек, дизајнот обезбедува поддршка, удобност и облик, што го прави природно понежен и поудобен за мајката и бебето.

Секако -Уште поудобен и практичен градник за доење.

Дишливост: Мекиот органски памук многу дише, совршен за потопли клими.
Удобност: Oрганскиот памук е супер мек на допир за вас и за вашето малечко.
Органски: Carriwell органскиот памук е целосно сертифициран.