Metro + држач за чаша/шише

Држач за чаши/шише кој се прилагодува на вас и на потребите на вашето бебе.
Од шише со вода до шолја за кафе, овој држач за чаши/шишиња лесно се прицврстува каде и да ви треба - секогаш блиску до вас или вашето малечко.
• Секогаш на дофат
• Одговара на различни димензии на чаши/шишиња
• Се склопува со количка
• Може да се мие во машина за миење садови
• Компатибилен со Metro+ и Metro+ Deluxe колички

1,790 ден

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Metro + држач за чаша/шише”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *