MODU Curiosity сет, црвен

Забавата започнува веднаш со MODU стартниот сет, кој е доволен стимул за фантазија и развојот на моторните вештини.

Со овој стартен сет на MODU коцките вие и вашето дете ќе правите креативни фигури со кои вашето дете ќе научи да одржува рамнотежа, да скока, да се вози и уште многу други забавни активности.

Содржина: 3 x коцки, 6 x спојувачи, 4 x тркалца, 1 x книга со идеи

Елементи: вкупно 14
Креации: повеќе од 4
Возраст: 0 – 6 години
Материјал: EVA пена & ABS безбеден при допир со храна

Max. тежина на детето: 30 kg
Димензии на пакувањето: 50 x 30 x 20 cm
Тежина на пакувањето: 2,7 kg

7,350 ден

Out of stock

Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MODU Curiosity сет, црвен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *