MODU Explorer сет, црвен

Со средниот MODU сет можете да направите 8 основни креации, а за креативците нуди многу повеќе опции.

Овој супер забавен сет за почетници ви овозможува да играте без ограничувања и ќе му помогне на вашето дете да ги развие главните моторички вештини.

Содржина: 5 x коцки, 10 x спојувачи, 4 x тркалца, 1 x книга со идеи

Елементи: вкупно 20
Креации: повеќе од 8
Возраст: 0 – 6 години
Материјал: EVA пена & ABS безбеден при допир со храна

Max. тежина на детето: 30 kg
Димензии на пакувањето: 55 x 40 x 20 cm
Тежина на пакувањето: 3,5 kg

9,820 ден

3 in stock

Already Sold: 1 Available: 3
33
Categories: ,

Description

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MODU Explorer сет, црвен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *