MODU Tiny Ride red сет

Три…четирии и возиии! Дозволете му на вашето дете да ужива со часови во забава и возење додека развива моторни вештини со MODU Tiny Ride. Благодарение на меките коцки и тркалата кои се ротираат за 360°, оваа креација за возење е исклучително маневрирачка, дозволувајќи им на малите да возат во која било насока што ја сакаат. Tiny Ride им овозможува на децата да го користат целото тело за управување, вртење и скокање наоколу, подобрувајќи ја рамнотежата, силата и координацијата – одлична вежба за рамнотежа за велосипеди. Како што расте вашето дете, приспособете го Tiny Ride со додавање нови блокови MODU или користете го како додаток на вашиот постоечки сет.

Пакување: 2 x коцки, 4 x спојки, 4 x тркала
За возраст: 1-3 години
Материјали: EVA пена и ABS погодни за контакт со храна
Макс. тежина на детето: 30 kg
Димензии на пакувањето: 40 x 20 x 26 cm
Нега и одржување: избришете со крпа, измијте во када или во машина за миење садови

3,720 ден

Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MODU Tiny Ride red сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *