Градник Carriwell crossover за доење и спиење – дезен црн

  • „crossover“ дизајн за лесно и удобно доење
  • идеален е за ноќно доење
  • удобен и нежен на кожа без иритација
  • не содржи цврста тантела, иритирачки материјали, жица, прицврстувачи или куки.

Величини: S,L,M,XL

1,440 ден

Опис

Ви го претставуваме градникот за спиење и доење Carriwell Crossover – олицетворение на едноставноста и практичноста за доилките. Овој градник е внимателно дизајниран за мајки кои претпочитаат вкрстен стил кој лесно се отвора, овозможувајќи им на нивното бебе да се прилепува за градите без напор. Искусете го најлесниот градник за доење што некогаш ќе го носите.

Практичноста е клучна кога станува збор за доењето, а градникот за спиење и доење Carriwell Crossover е одличен во овој поглед. Вкрстениот дизајн ја елиминира потребата од комплицирани штипки или куки, што го олеснува доењето. Уживајте во наједноставниот и најзгодниот начин да го доите вашето бебе, овозможувајќи непрекинати моменти на поврзување.

Ноќното доење е удобно и без напор со Carriwell Crossover Bra. Исклучително меката и флексибилна ткаенина на овој градник го прави идеален за ноќна употреба. Можете удобно да лежите и да го доите вашето бебе без никакви непријатности.

Мекоста е клучна за вашата нежна кожа, па затоа Carriwell Crossover Sleep and Nursing градник е направен од најмека квалитетна чипка и ткаенина. Кажете им збогум на триењето и иритацијата додека се препуштате на крајната удобност.

Удобноста е најважна, а градникот за спиење и доење Carriwell Crossover го обезбедува токму тоа. Без вкочанети вдлабнатини или иритирачки шевови кои ќе ве одвлечат од радоста на мајчинството. Овој градник е дизајниран имајќи ја на ум вашата крајна удобност, овозможувајќи ви да се фокусирате на искуството на поврзување со вашето бебе без никакви непријатности или ограничувања.

Во согласност со нашата посветеност на одржливоста, градникот за спиење и нега на Carriwell Crossover е направен од целосно сертифициран органски памук. Прифатете го природниот и еколошки избор, знаејќи дека поддржувате поздрава средина за вас и вашето бебе.

Искусете ја едноставноста и удобноста на градникот Carriwell Crossover за спиење и доење. Уживајте во практичноста на вкрстениот дизајн, совршен за лесно доење. Прифатете мирно ноќно доење со мека и флексибилна ткаенина.  Уживајте во удобноста на градникот дизајниран без никакви крути вдлабнатини, иритирачки шевови, спојки или куки. Изберете органски памук за поодржливо искуство во доењето.