-15%

Зимска вреќа за Ergobaby Metro компактна количка

1.ЗАШТИТА ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ
Идеална зимска вреќа со водоотпорен надворешен слој за заштита од дожд и снег со цел удобно возење во Metro количката.

2.УДОБНА ЗИМСКА ЗАШТИТА
Внатрешен слој од меко и топло руно.

3.ВАЛКАНИ ЧЕВЛИ? НЕ ПОСТОИ ПРОСТОР ЗА ГРИЖА!
Зимската вреќа останува чиста дури и кога детето е со валкани чевли бидејќи дното на вреќата може да се исчисти по користење.

4.ПРИЛАГОДЛИВА
Патентот може да се користи во двата правци, што го олеснува користењето на корпата.

5.ПОКРИВКА КОЈА МОЖЕ ДА СЕ ОТСТРАНИ
Лесно може да го отстраните горниот дел од зимската вреќа што ќе овозможи проток на воздух, додека детето е во затворени простории.

6.МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ДЕЦА ОД 6 МЕСЕЦИ ДО 3 ГОДИНИ

7.СЕ ПЕРЕ ВО МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

Original price was: 4,760 ден.Current price is: 4,050 ден.

3 на залиха

Already Sold: 0 Available: 3
0

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зимска вреќа за Ergobaby Metro компактна количка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *