Lässig термо ранец – Г-дин Ракун

Термо детскиот ранец од колекцијата About Friends комбинира ранец и вреќа со облога за ладење во еден простор. Неговиот изолиран главен оддел ја одржува храната и пијалокот свеж долго време, додека деталите кои ја креираат улогата на животинчето нуди голема забава.

1,920 ден

Description

Термо ранецот од колекцијата LÄSSIG About Friends комбинира ранец и вреќа за ладење во едно и затоа е одличен придружник за патување, детска градинка и слично.

Ранец во форма на слатки животински мотиви од збирката About Friends го следи вашето дете на неговите први авантури и откритија. Среќни лица и на забавата и нема крај.

Покрај дизајнот, се разбира, се обрнува внимание на практичноста: малиот детски ранец има изолиран главен оддел кој долго време ги одржува ужините и пијалоците свежи и удобни и топли во зима.

Држачот за шише за вода и малата преграда со патент држат сé на место, додека навлаката со простор за ознака на името овозможува персонализирање на ранчето.  Ранецот има ременчиња со прилагодлива висина со ремен кај градниот кош за удобно носење дури и на долги авантури.

Надворешен материјал кој е водотпорен, гарантира дека омилените нешта на вашето дете ќе останат суви во ранецот на дождливи денови.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lässig термо ранец – Г-дин Ракун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *