Градник Carriwell за спиење и доење – дезен црн

Идеален градник за трудници и доилки со чувствителни гради. Овој едноставен градник може да се носи дење или ноќе поради неверојатно меката и еластична ткаенина.

Величини: S,M,L,XL

1,060 ден

Опис

Нежни – Супер мекиот памук е нежен за вашите гради и кожата на бебето.

Воздушеста- Лесниот памук дише и затоа е идеален за топлиот дел од годината.

Ден и ноќ- Памучниот градник е толку мек што е удобен за носење и дење и ноќе.