Baby Tula Lite – Beyond

Лесна и компактна за дома и во движење надвор

Основни карактеристики:

  • За деца од 5,4 до 13,6 kg телесна тежина
  • 2 положби на носење: напред на начин на кој детето со лицето е свртено према родителот и на грб
  • Оптимално ергономско позиционирање без потреба за дополнително прилагодување
  • Компактна носилка која може уредно да се собере и намести во торбичка
  • Лесен материјал кој брзо се суши. Носилката е изработена од Ripstop материјал, кој поради својата издржливост и пропустливост за воздух се користи за спортска облека и активности на отворено.

6,350 ден

1 на залиха

Already Sold: 0 Available: 1
0

Опис

ДИМЕНЗИИ:
Панел висина 38 cm и ширина 31 cm
Појас за струк 58,5 cm со можност за проширување до 145 cm
Тежина на носилката е само 0,5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baby Tula Lite – Beyond”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *